اعلام نتایج نهایی کنکور آزاد 96

  • اعلام نتایج نهایی کنکور آزاد 96، نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد96
  • لیست دانشگاه های آزاد 96، رشته های بدون کنکور آزاد96
  • زمان اعلام نتایج نهایی کنکور آزاد 96، شهریه دانشگاه های آزاد
  • سیستم هوشمند مشاوره تلفنی و پاسخگویی به سؤالات شما

داوطلبین پس از انتخاب رشته خود برای اعلام نتایج نهایی کنکور آزاد 96 می بایست به سایت دانشگاه آزاد به آدرس Azmoon.com مراجعه کرده و پس از آن بر روی لینک نتیجه ی انتخاب رشته ی آزمون آزاد سال 96 کلیک نمایند. پس از اینکه وارد لینک شدید، می توانید با استفاده از شناسه انتخاب رشته و یا با استفاده از اطلاعات فردی نتایج انتخاب رشته کنکور آزاد خود را مشاهده نمایید.

مشاهده ی اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 (شناسه انتخاب رشته)

در حال اول داوطلبان با توجه به شکل بالا علاوه بر وارد کردن مجموعه ی امتحانی خود که یکی از مجموعه های ریاضی، تجربی، انسانی، زبان و هنر می باشد می بایست شناسه ی انتخاب رشته و شماره شناسنامه خود را نیز وارد کند.

شناسه انتخاب رشته چیست؟

داوطلبان با توجه به ادغام کنکور سراسری و آزاد 96 برای وارد کردن انتخاب های 20 گانه در سایت دانشگاه آزاد در اولین مرحله از ما شناسه انتخاب رشته پرسیده می شود. شناسه ی انتخاب رشته عددی 7 رقمی است که در انتهای کارنامه ی کنکور سراسری شما درج شده است و با استفاده از آن می توانید نتیجه انتخاب رشته ی خود را مشاهده نمایید.

مشاهده اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 (اطلاعات فردی)

داوطلبانی که به شناسه انتخاب رشته ی خود دسترسی ندارند، می توانند صرفاً با استفاده از اطلاعات شخصی خود، نتیجه ی انتخاب رشته ی خود را مشاهده نمایند.

اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 96

در صورتی که داوطلبان پس از مشاهده ی نتایج انتخاب رشته ی خود متوجه شدند اشتباهی نظیر در نظر نگرفتن سهمیه ها و تراز در زیرگروه ها اتفاق افتاده است، می توانند اعتراض خود را در سایت Azmoon.com ثبت نمایند و منتظر بررسی دانشگاه آزاد باشند. جهت اطلاعات دقیق تر در مورد اعتراض انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • اعلام نتایج نهایی کنکور آزاد، ظرفیت پذیرش دانشگاه های آزاد
  • نرم افزار تخمین رتبه کنکور آزاد 96، مشاوره شغلی کنکور 96
  • لیست رشته های بدون کنکور آزاد 96، مشاوره تحصیلی کنکور 96
  • مشاوره تلفنی و پاسخگویی به تمامی سؤالات شما
شاید شما دوست داشته باشید.